Представники DiXi Group взяли участь в загальних зборах Асоціації «Енерготрансперентність»

05 квітня 2018Президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко та аналітик Марія Мельник взяли участь в загальних зборах Асоціації «Енерготрансперентність», які відбулися 4 квітня в офісі МФ «Відродження».

Читати далі

Коаліція «Енергетичні реформи» передала річну оцінку реформ Єврокомісії та Секретаріату Енергоспівтовариства

30 квітня 2018Коаліція “Енергетичні реформи” презентувала результати Річного моніторингового звіту “Україна та Угода про асоціацію: стоїмо у заторі?” (Ukraine and the Association Agreement: Stuck in a Traffic Jam?) у Брюсселі та Відні представникам Європейської Комісії, Секретаріату Енергетичного Співтовариства, дипломатичних представництв, аналітичних центрів, бізнес-асоціацій, громадських обʼєднань та медіа.

Читати далі

Круглий стіл “Дніпровська хвиля реформ. Європейські привила для енергетики”

07 травня 201815 травня 2018 року з 11:00 до 13:00 відбудеться обговорення на тему «Дніпровська хвиля реформ. Європейські маяки для енергетики».

Читати далі

Дніпро і єврореформи в енергетиці: на хвилі чи за течією?

16 травня 2018Що зміниться в Дніпропетровській області після запуску роздрібного ринку газу, ринку електроенергії та Фонду енергоефективності? Про це йшла мова під час круглого столу «Дніпровська хвиля реформ. Європейські правила для енергетики» 15 травня за участі відомих галузевих експертів.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG