DiXi Group увійшла до Робочої групи Мінприроди з реформи надрокористування

12 січня 2018Експерти аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко та Роман Ніцович увійшли до складу Робочої групи з питань реформи надрокористування, що розпочала свою роботу під егідою Міністерства екології та природних ресурсів.

Читати далі

Багатостороння група обговорила принципові питання майбутнього звіту ЕІТІ

22 січня 201818 січня у приміщенні Фонду «Відродження» відбулось перше в 2018 році засідання Багатосторонньої групи зацікавлених осіб (БГЗО) з імплементації ЕІТІ в Україні, з боку DiXi Group участь у засіданні взяла Президент організації Олена Павленко.

Читати далі

З чого складається тариф на тепло у твоєму місті?

24 січня 2018Громадянська мережа ОПОРА на основі даних, зібраних проектом USAID "Прозора енергетика", підготувала онлайн-карту, що показує специфіку формування тарифу на тепло для різних теплопостачальників.

Читати далі

DiXi Group взяла участь у затвердженні проекту Звіту ІПВГ за 2016 рік

16 березня 2018Керівник проектів та програм аналітичного центру DiXi Group Роман Ніцович взяв участь в засіданні Багатосторонньої групи заінтересованих осіб (БГЗО), яке відбулося 14 березня. Питанням порядку денного був розгляд та затвердження проекту Звіту Ініціативи прозорості видобувних галузей (ІПВГ) за 2016.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG