Остаточний проект звіту ЕІТІ буде презентовано найближчим часом

22 листопада 2016На черговому засіданні Багатосторонньої групи зацікавлених осіб (БГЗО), яке відбулось 15 листопада, було затверджено проект другого звіту ІПВГ (Ініціатива прозорості видобувних галузей в Україні).

Читати далі

Анонс дебатів «Моделі монетизації субсидій: час обирати»

25 листопада 201629 листопада 2016 року о 10.30 в Українському кризовому медіа-центрі відбудуться дебати «Моделі монетизації субсидій: час обирати».

Читати далі

Роман Ніцович взяв участь в конференції «Вектор 17»

15 грудня 2016Керівник програм аналітичного центру DiXi Group Роман Ніцович виступив на конференції "Вектор’17. Переламний момент економічних реформ: як утриматися на правильному шляху". Представник DiXi брав участь в сесії "Реформа газового ринку: чи дійде логічного завершення перша велика реформа в Україні?".

Читати далі

Україна пришвидшила темпи реалізації європейських реформ в екологічному законодавстві – експерти

16 грудня 2016За останні декілька років Україна значно просунулася в імплементації європейських реформ в екологічному законодавсті, однак попереду ще багато роботи з їхньої реалізації на практиці. Саме це вітчизняні та іноземні експерти обговорювали на круглому столі «Європейські реформи в екологічному законодавстві України: бути чи не бути?».

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG