Анонс дебатів «Моделі монетизації субсидій: час обирати»

25 листопада 201629 листопада 2016 року о 10.30 в Українському кризовому медіа-центрі відбудуться дебати «Моделі монетизації субсидій: час обирати».

Читати далі

Роман Ніцович взяв участь в конференції «Вектор 17»

15 грудня 2016Керівник програм аналітичного центру DiXi Group Роман Ніцович виступив на конференції "Вектор’17. Переламний момент економічних реформ: як утриматися на правильному шляху". Представник DiXi брав участь в сесії "Реформа газового ринку: чи дійде логічного завершення перша велика реформа в Україні?".

Читати далі

Україна пришвидшила темпи реалізації європейських реформ в екологічному законодавстві – експерти

16 грудня 2016За останні декілька років Україна значно просунулася в імплементації європейських реформ в екологічному законодавсті, однак попереду ще багато роботи з їхньої реалізації на практиці. Саме це вітчизняні та іноземні експерти обговорювали на круглому столі «Європейські реформи в екологічному законодавстві України: бути чи не бути?».

Читати далі

За останні роки дані в енергосекторі України стали більш відкритими – експерт

16 грудня 2016Які наразі існують проблеми з отриманням даних і як можна покращити ситуацію, експерт DiXi Group Денис Назаренко розповів під час дискусії «Нові можливості для розвитку сталої енергетики в Україні», яка відбулася 15-16 грудня в комітетських приміщеннях Верховної Ради України.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG