Реформа в енергетиці є водночас найбільш успішною і найбільш провальною – експерт DiXi Group про виконання Угоди з ЄС

05 липня 2019Виконання зобов’язань Україною у рамках Угоди про асоціацію з ЄС обговорили під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі 4 липня. Ситуацію в енергетичному секторі оцінила президент аналітичного центру DIXI Group Олена Павленко.

Читати далі

Віцепрезидент DIXI Group долучився до написання «Принципів Торонто»

05 липня 2019Візійний документ під назвою «Принципи Торонто» презентували під час Третьої конференції з питань реформ в Україні 2-4 липня у Канаді представники українських громадських організацій. У ньому вони представили своє бачення реформ на наступні 5 років. Серед співавторів документу – віцепрезидент DiXi Group Антон Антоненко.

Читати далі

Асоціація «ЕнергоТранспарентність» розглянула стратегію розвитку на 2020 рік

17 липня 2019Представники DiXi Group взяли участь у стратегічній сесії Асоціації «ЕнергоТранспарентність», яка проходила у Києві 15-16 липня. Під час засідань члени Асоціації та представники фонду «Відродження», Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, а також Національного секретаріату Ініціативи прозорості видобувних галузей (ІПВГ) розробили та затвердили основі цілі на наступний рік, організаційну структуру Асоціації та регламент управління проектами, що реалізуватимуться в рамках стратегічних цілей Асоціації.

Читати далі

DiXi Group працює над оновленням Індексу прозорості

29 липня 2019В рамках підготовки цьогорічного Індексу прозорості енергетики України DiXi Group провів зустріч із представниками бізнесу, на якій обговорювали можливості вдосконалення методології та структури дослідження. Презентація та обговорення відбувалися під час засідання комітету енергетики Американської торговельної палати 26 липня.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG