Оновлення онлайн-карти енергетичного сектору (за січень)

31 січня 2019Експерти проекту USAID «Прозора енергетика» продовжили наповнювати онлайн-карту енергетичного сектору новою інформацією та доповнювати існуючі набори даних.

Читати далі

Представники DiXi Group долучились до світової дискусії про використання природних ресурсів

06 лютого 2019Президент DiXi Group Олена Павленко та керівник програм Роман Ніцович взяли участь у Глобальній асамблеї Publish What You Pay (PWYP), що проходила у м. Дакар (Сенегал).

Читати далі

Експерти закликають до монетизації субсидій для всіх вразливих споживачів

08 лютого 2019Заходи боротьби з енергетичною бідністю в Україні мають бути відокремлені від загальної системи підтримки домогосподарств із низькими доходами та об’єднані у комплекс рішень, зокрема з врегулювання поняття “вразливих споживачів”, таргетування державної підтримки, а також запровадження адресної монетизованої грошової підтримки.

Читати далі

Екскурсія у ВРУ, розіграна під час вечірки друзів DiXi Group, відбулася

10 лютого 2019Учні київської школи побували на екскурсії у ВР. Нагадаємо, що під час благодійного заходу на вечірці друзів DiXi Group було розіграно сертифікат на право відвідання парламенту, який надала народний депутат України Ольга Бєлькова.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG