Як усе влаштовано у світі енергетики? (анонс)

22 січня 2019Сьогодні стартує реєстрація на онлайн-курс “Прозора енергетика”. Якщо вам цікаво звідки з’являється світло в будинках, як газ потрапляє до вашої плити, а гаряча вода до вашої ванни, а також якщо ви давно планували розібратися в енергетиці, запрошуємо на безкоштовний онлайн-курс “Прозора енергетика”.

Читати далі

СУБСИДІЯ.УКР: Рахувати субсидії буде легше

18 січня 2019Запущено сервіс СУБСИДІЯ.УКР, проект, який переміг в конкурсі ідей C.O.D.E., проведеному в рамках проекту USAID «Прозора енергетика». Мета сервісу - створення прозорого алгоритму для точного розрахунку субсидій для споживача.

Читати далі

Проект USAID «Прозора енергетика»: на шляху до відкритості галузі

24 січня 201923 січня відбувся підсумковий захід проекту USAID «Ініціатива з протидії корупції та підвищення фіскальної прозорості в енергетичному секторі в Україні» (Прозора енергетика), що здійснює аналітичний центр DiXi Group.

Читати далі

Юні футболісти з передфронтової зони змогли потрапити на чемпіонат завдяки друзям DiXi Group

31 січня 2019Команда футболістів з Мар'їнської ДЮСШ (Донецька область) завдяки коштам, зібраним під час благодійної вечірки друзів, організованої аналітичним центром DiXi Group, взяла участь в Чемпіонаті України з футзалу.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG