Віцепрезидент DIXI Group долучився до написання «Принципів Торонто»

05 липня 2019Візійний документ під назвою «Принципи Торонто» презентували під час Третьої конференції з питань реформ в Україні 2-4 липня у Канаді представники українських громадських організацій. У ньому вони представили своє бачення реформ на наступні 5 років. Серед співавторів документу – віцепрезидент DiXi Group Антон Антоненко.

Читати далі

Проблеми імплементації ІПВГ на місцевому рівні розглянули учасники україно-німецького семінару

24 вересня 2019Тема впровадження Ініціативи прозорості видобувних галузей (ІПВГ) на місцевому рівні була у центрі обговорення під час семінару, що провела DiXi Group 19-20 вересня у Києві. Учасники заходу - члени Асоціації «ЕнергоТранспарентність», державні службовці та працівники видобувної галузі - під час двох днів занять обговорили ключові теми БГЗО, проаналізували основні виклики під час імплементації ІПВГ на місцевому рівні та визначили шляхи їх подолання.

Читати далі

Експерт DiXi Group із Гааги - про загрози Північного потоку-2

27 вересня 2019Міжнародну конференцію "Путінський "Північний потік-2" та його реальна ціна для Європи" у Гаазі відвідав директор з досліджень DiXi Group Роман Ніцович. Він був запрошений модерувати панель з питань економічних наслідків проекту.

Читати далі

Прийняття політичних рішень має засновуватися на якісних, актуальних даних – Антон Антоненко

28 вересня 2019Віце-президент DiXi Group Антон Антоненко взяв участь у конференції "100+ корупційних схем, що потрібно здолати уряду та громадськості", яка пройшла у клубі Кабміну 26 вересня.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG