Діти в передфронтовій зоні отримали подарунки від друзів DiXi Group

26 січня 2018Завдяки друзям та партнерам DiXi Group, які активно долучились до надання лотів та до участі у аукціоні під час вечірки для друзів аналітичного центру, дитячий садочок № 56 «Золотий ключик» (м. Мар’їнка, Донецької області) отримав плиту для приготування їжі, а дитсадок № 6 «Червона шапочка» (м. Красногорівка Донецької області) - проектор.

Читати далі

Експерти DiXi Group допомагають Міненерговугіллю з відкриттям даних

31 січня 201830 січня відбувся тренінг «Як зробити дані відкритими?» стосовно правильної роботи з інформацією для фахівців ядерного та нафтогазових департаментів Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

Читати далі

Конкурс ідей C.O.D.E відбувся

02 лютого 20181 лютого в офісі аналітичного центру DiXi Group відбувся другий етап Конкурсу ідей C.O.D.E. проведений в рамках проекту USAID «Прозора енергетика». Вісім команд представили свої проекти Конкурсній комісії.

Читати далі

Експерти DiХi Group провели зустріч з консультантами ЄС

05 лютого 20181 лютого аналітики DiХi Group зустрілися з консультантами ЄС. Представники Європейського Союзу прибули в Україну збирати дані для написання нової редакції Кодексу про надра.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG