Оприлюднення інформації у форматі open data в Міненерго не такий швидкий процес – Андрій Білоус

07 листопада 2018Як свідчить досвід аудиту даних в Міненерговугілля, організація збору та оприлюднення інформації у форматі відкритих даних (open data) не такий швидкий процес. Про це, під час обговорення, присвяченого новим інструментам відкриття інформації в енергетичному секторі, заявив експерт аналітичного центру DiXi Group Андрій Білоус.

Читати далі

В Харкові, Полтаві й Сумах презентували результати проекту USAID «Прозора енергетика»

01 листопада 2018З 23 по 25 жовтня в Полтаві, Харкові та Сумах відбулися регіональні презентації результатів проекту USAID «Прозора енергетика». Експерти DiXi Group познайомили учасників з продуктами, створеними під час роботи над проектом.

Читати далі

Одеса продемонструвала велику зацікавленість результатами проекту «Прозора енергетика»

12 листопада 2018Кількість учасників презентації результатів проекту USAID «Прозора енергетика» в Одесі перевищила аудиторію аналогічних заходів в Сумах, Харкові та Полтаві.

Читати далі

Олена Павленко: Брюссель розуміє ризики «Північного потоку-2»

15 листопада 2018Президент DiXi Group Олена Павленко у складі української делегації взяла участь у заходах з обговорення шансів та ризиків реалізації проекту «Північного потоку-2», що були організовані за підтримку Фонду Конрада Аденауера 4-7 листопада в Брюсселі. Окрім двосторонніх зустрічей, українські експерти також виступили на круглому столі, присвяченому «Північному потоку-2».

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG