На засіданні Комітету ПЕК обговорили Енергетичну стратегію України до 2035 року

19 січня 2017 В середу 18 січня на спільному засіданні Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки та Колегії Міністерства енергетики та вугільної промисловості відбулося публічне обговорення проекту Енергетичної стратегії України до 2035 року за участі громадських експертів та представників профспілок. Базовий варіант документу було створено завдяки співпраці Національного інституту стратегічних досліджень та Українського центру економічних і політичних досліджень імені О. Разумкова.

Читати далі

Ініціатива з розкриття даних, яку підтримує DiXi Group, дала перші результати

23 січня 2017Міністерство енергетики та вугільної промисловості України почало публікувати перші набори даних у формі відкритих даних.

Читати далі

Експерти DiXi Group взяли участь в зустрічі з представниками німецької консультативної групи в Міненерговугілля

31 січня 2017Представники аналітичного центру DiXi Group взяли участь в робочій зустрічі з представниками Німецької консультативної групи (GAG), яку провів голова Міністерства енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик. Учасники зустрічі зібралися аби обговорити перспективні напрямки роботи в енергогалузі. Зокрема – стимулювання біржової торгівлі газом в Україні.

Читати далі

Круглий стіл «Яка модель управління державними активами потрібна Україні» (анонс)

01 лютого 201710 лютого 2017 року з 14:00 до 17:00 відбудеться круглий стіл на тему «Яка модель управління державними активами потрібна Україні».

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG