Єврореформи в енергетиці: з чим починаємо 2017 рік?

25 грудня 2016На брифінгу 23 грудня 2016 року експерти назвали головні «здобутки» і «провали» реалізації Україною європейських реформ в енергетиці та питаннях захисту довкілля станом на кінець року, а також окреслили пріоритетні секторальні завдання на 2017 рік.

Читати далі

DiXi Group потрібен SMM-менеджер

27 грудня 2016Аналітичний центр DiXi Group продовжує конкурс на менеджера з розкрутки соціальних мереж (SMM) для просування веб-сайту «Українська енергетика» в рамках проекту «Прозора енергетика» міжнародної технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Читати далі

DiXi Group збирає друзів

27 грудня 2016Напередодні різдвяних та новорічних свят, DiXi Group зібрала колег та партнерів, щоб разом підбити підсумки року та обговорити плани на майбутнє. В рамках зустрічі команда DiXi також провела благодійний захід, зібравши кошти для дітей з дитячого будинку в Сєвєродонецьку (Луганська область).

Читати далі

Відомий журналіст, автор матеріалів, присвячених енергетичній тематиці, приєднався до проекту «Прозора енергетика»

26 грудня 2016Кореспондент інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" Роман Іванченко увійшов до складу Коаліції проекту USAID «Прозора енергетика». Роман спеціалізується на енергетичній тематиці.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG