Францію цікавлять енергетичні реформи України – президент DiXi Group

28 жовтня 2019

Колишній міністр закордонних справ Павло Клімкін та президент DiXi Group Олена Павленко були запрошені до Франції для участі у круглому столі «Реформи та перспективи енергетичного сектору України після 2020 року».

Під час заходу, що проводив Французький  Інститут міжнародних відносин (IFRI) 24 жовтня у Парижі,  сторони обговорили як питання національної безпеки, так і стан справ у реформуванні енергетичного сектора, тристоронні переговори щодо майбутнього газового контракту та можливі сценарії після 2020 року.

Крім дискусії у рамках круглого столу, було проведено низку двосторонніх зустрічей та закритих обговорень за участю представників уряду Франції, незалежних експертів, журналістів.

-  Французькі експерти, політики та компанії цікавляться реформами в енергетичному секторі України і готові допомагати розвивати українську енергетику. Разом із тим, Україна має бути більш послідовною у своїй політиці – захисті інвестицій, регулюванні, забезпеченні своєї енергетичної та національної безпеки, - підсумувала результати зустрічей президент DiXi Group Олена Павленко.

Участь у заходах була організована DiXi Group за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG