Енергополія, енергобар та передсвяткова благодійність. Як DiXi Group друзів збирала

18 грудня 2017

Вже другий рік поспіль, напередодні Різдва та Нового року, аналітичний центр DiXi Group разом із однодумцями, колегами та партнерами підбив підсумки року, що минає, та поділився планами на рік наступний. Крім того, на Зустрічі друзів DiXi Group відбувся благодійний захід, на якому збиралися кошти для дошкільних закладів передфронтової зони (Мар’їнка та Красногорівка, Донецька область).

 

Як і в 2016-ому, зустріч відбулася в одній зі столичних галерей. Усіх гостей свята зустрічала «стіна бажань», на якій кожен охочий міг написати свої побажання та плани на наступний рік. Протягом кількох годин на стіні з’явилися надписи різного ступеню амбітності – від загальних (на кшталт «втілюватиму ідеї в життя») до більш конкретних.

Підсумки року, що минає, підбивали під час «офіційної частини» заходу.

«2017-й пройшов для DiXi Group дуже швидко й зайнято. – зазначила президент аналітичного центру Олена Павленко: Ми робили стільки заходів і публікували аналітичних документів, скільки не робили в попередні роки. Ми взяли високий темп. При цьому нам вдалося втримати якість продуктів і отримувати непогані результати».

Про результати своєї співпраці з аналітичним центром говорила народний депутат та заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Ольга Бєлькова. «Цього року ми прийняли три основних закони для ринку енергетики. Без DiXi Group це було б неможливо. Коли мене в посольствах запитують, чим можуть допомогти, я завжди кажу, що мені треба порадитись з DiXi Group», - зазначила депутат.

«Дуже енергійна, професійна й натхненна команда. Хочу побажати, щоб наша співпраця тривала й далі. І щоб у наступному році DiXi Group зробила енергетику ще більш прозорою», - побажав старший спеціаліст з питань енергетики і змін клімату USAID Андрій Нестеренко.

Директор ініціативи «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження» Олексій Орловський поділився з присутніми своїми спогадами про народження DiXi Group. «Я своїми очима бачив як народжувалася ця громадська організація. Вона з’явилася з малесенького кола колег партнерів та однодумців. Ми тоді ще давали перші гранти. Зважаючи на всі складнощі, які відбувалися в той період, ми продовжували підтримувати DiXi Group і вірили, що рано чи пізно ця проектна діяльність проросте», - відзначив він.

Що стосується озвучених планів на 2018 рік, DiXi Group має намір запустили Школу енергетичних реформ; сприяти реформі видобувної галузі, посиленню спроможності нового Регулятора та прийняттю законопроекту 6229 («Про забезпечення прозорості у видобувних галузях»).

Після представлення порядку денного на наступний рік, настала черга благодійної акції зі збору коштів для потреб дошкільних закладів Мар’їнки та Красногорівки (Донецька область). Як і минулого року, вів акцію відомий телеведучий та член правління DiXi Group Роман Вибрановський.

Кошти збирали під час імпровізованих «торгів». Зокрема, учасники змагалися за такі «лоти» як зразок із першої партії бензину Євро-5, виготовленого на Шебелинському газопереробному заводі. Або ручку керівника «Укренерго» Всеволода Ковальчука, якою він підписував угоду про умови майбутнього об’єднання ОЕС України з енергосистемою Європи (ENTSO-E).

Крім того на "торгах" було виставлено 13 картин та 2 пейзажні фотографії.

Та найкреативнішим «лотом» стала гра «Енергополія», виготовлена DiXi Group в одиничному екземплярі саме для благодійного заходу. Її за 4 тисячі придбала Ольга Бєлькова. Вона ж наступного дня оголосила на своїй сторінці в соцмережах збір команди для першої гри в «Енергополію». «До участі у грі запрошуються ті, хто запропонують найбільший внесок», - написала депутат. Зібрані нею кошти так само підуть на потреби дошкільних закладів Мар’їнки та Красногорівки.

Окремного слова вартий бар «Енергобаланс». Всі бажаючі могли продегустувати авторські коктейлі з «енергетичним» присмаком. Їх назви «Роттердам+», «А95» та «Зелений тариф» кажуть самі за себе.

Загалом під час заходу було зібрано майже 26 420 гривень. Ще 8050 вдалося отримати завдяки ініціативі народного депутата Ольги Бєлькової. Отже, загальна сума - 34 470 гривень.

 

P.S. DiXi Group висловлює подяку усім, хто допоміг у підготовці та проведенні заходу. Компаніям НАК "Нафтогаз України", "Укргазвидобування", НЕК "Укренерго" за надання «лотів». Художницям Марині Громенко, Зоряні Мокренко, Софії Кліпкіній, Наталії Муляр, Марії Голубчук, Єві Муравчук, керівниці дитячого клубу «Атюдики» Тетяні Голубчик за надані роботи. Марині Гур’яновій та Тетяні Кліпкіній за логістичні послуги. Олегу та Валерію Петровичам за музичне оформлення свята. Без Вас наша Зустріч друзів не вийшла би такою веселою та креативною!

 

Фотозвіт можна переглянути за посиланням

 

 

 

 

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG