Експерти запрошують до обговорення проблеми створення нафтових запасів в Україні

13 жовтня 2017

19 жовтня експерти коаліції «Енергетичні реформи» ініціюють публічне обговорення з метою запобігти зволіканню зі створенням мінімальних стратегічних запасів нафти і нафтопродуктів в Україні.

Попри зрозумілі цілі і наявність підтримки з боку міжнародних партнерів, Україна досі не наблизилася до реалізації реформи в нафтовому секторі. Пріоритетним на разі є визначення моделі й затвердження плану дій, а також розробка та ухвалення законодавства, необхідного для формування системи управління запасами. Відтак, обговорення має на меті пришвидшити процес реформи та консолідувати зусилля органів влади, міжнародних партнерів та громадськості для пошуку оптимальних рішень.

 

ЗМІ люб'язно запрошуються до участі в:

Що?              Круглий стіл «Проблеми і перспективи створення в Україні нафтових резервів»

Коли?           19 жовтня 2017 року о 13:00

Де?               Український кризовий медіа центр, Український дім, вул. Хрещатик 2.

Учасники:  Торстен Веллерт, керівник напряму «Енергетика» Групи підтримки України при Єврокомісії; Адріан Джасімі, експерт із формування нафтових резервів Секретаріату Енергетичного Співтовариства; Вадим Мосійчук, голова Держрезерву України; Ангел Мінєв, експерт проекту «Допомога Україні у процесі впровадження реформ у секторі енергетики відповідно до міжнародних зобов’язань країни» (tbc); Вікторія Войціцька, народний депутат, секретар Комітету ВРУ з питань ПЕК (tbc); Олександр Лісніченко, директор Департаменту нафтогазового комплексу Міненерговугілля; Олена Павленко, президент DiXi Group; Геннадій Рябцев, директор спеціальних проектів НТЦ «Псіхєя»; Олександр Суходоля, завідувач відділу енергетичної та техногенної безпеки Національного інституту стратегічних досліджень; Сергій Сапєгін, член Громадської ради при Держрезерві України; Юрій Кучабський, віце-президент ВАТ «Концерн Галнафтогаз» із комерційних питань (tbc).

 

Для акредитації будь ласка, заповніть форму: https://goo.gl/forms/mgRLR87Ldus8hyZZ2   . За додатковою інформацією просимо звертатись до Вікторії Тороп, v.torop@dixigroup.org або тел.: +380 68 990 33 05.

Довідкова інформація: Проект "Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про асоціацію" ставить за мету посилити роль громадянського суспільства в адвокації реформ у сфері енергетики та пов’язаних секторах. Проект здійснюється громадською організацією «ДІКСІ ГРУП», а також громадянською мережею «ОПОРА», всеукраїнською громадською організацією «Енергетична Асоціація України», ресурсно-аналітичним центром «Суспільство і довкілля» та асоціацією «Європейсько-Українське агентство» за фінансової підтримки Європейського Союзу та співфінансування Міжнародного фонду «Відродження».

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG