Експерти почали обговорення моделі запуску роздрібного ринку газу

02 листопада 2017

Мета запуску ринку - щоб побутові споживачі могли змінювати постачальників і отримувати більш якісні послуги. Цій проблемі присвячено круглий стіл "За яких умов споживачі газу зможуть вільно обирати постачальника", організований DiXi Group та експертами коаліції "Енергетичні реформи".

Захід ініційовано, щоб почути від учасників ринку позицію і зрозуміти їх готовність заходити на ринок постачання газу для населення та виробників теплої енергії, що наразі здійснюється відповідно до Положення про покладення спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу.

"Мета сьогоднішньої дискусії – зрозуміти, на яких умовах потенційні учасники роздрібного ринку газу готові конкурувати за побутових споживачів. За підсумками обговорення експерти DiXi Group підготують перелік рекомендацій для уряду та Секретаріату Енергетичного Співтовариства щодо подальшого реформування газового ринку", -  наголосила президент DiXi Group Олена Павленко.

Серед питань, які обговорювалися – поступове зняття цінових обмежень, монетизація субсидій на рівні споживачів, верифікація отримувачів соціальної допомоги, програми фінансування заходів з енергоефективності, реструктуризація НАК "Нафтогаз України", розвиток власного видобутку, а також забезпечення доступу споживачів до цінових пропозицій постачальників.

 

Матеріал Української енергетики

Дивитися фотозвіт

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG