Експерти обговорили з чого почнеться реформа ринку електроенергії

10 червня 2017

В рамках круглого столу «Реформа ринку електроенергії: новий шлях від виробника до споживача» експерти обговорили першочергові організаційно-правові питання переходу до нового ринку; роль НКРЕКП; виклики, які стоять перед системним оператором ринку; майбутнє вертикально-інтегрованих компаній у новому ринку електроенергії; способи захисту споживачів.

 

Зі слів експертів, після підписання Закону «Про ринок електричної енергії» і його офіційної публікації має відбутися вчасна розробка і затвердження вторинного законодавства, а також створення Координаційного центру, як консультативно-дорадчого органу при Кабінеті Міністрів України.

 

Зокрема, Голова Офісу Національної інвестиційної ради при Президентові України зазначила, що насправді, добре, що підписання нового Закону співпало у часі із дискусією про оновлення Енергетичної стратегії, оскільки Закон дозволяє впроваджувати зміни так званого 3-го енергетичного пакету.

«Чому зміни важливі і без них неможливо рухатися далі?» - наголосила вона.

«Р​еформа енергетичного ринку – це не тільки вимога ЄС, а й нагальна потреба​», - погодилася з нею експертка з питань енергетики, директорка компанії «Трансенергоконсалтинг» Світлана Голікова.

В свою чергу, представник НЕК «Укренерго» Андрій Немировський відзначив, що ключовою точкою для компанії – це, щоб ми встигли закупити і на програмне забезпечення балансуючого ринку. «НЕК «Укренерго» рухається до корпоратизації і наглядову раку, здається, ми отримаємо уже в вересні. Впевнений, що нова модель не дасть результату, якщо наша енергосистема так чи інакше не було підключена до європейського ринку. Не відкривши кордони ми не отримаємо конкуренцію. Відкриття кордонів як для імпорту, так і експорту електроенергії – ключ до розвитку конкуренції», - зауважив він.

 

Андрій Перевертаєв, cпеціаліст з питань енергетики групи координації проектів Міненерговугілля повідомив, що Міністерство зараз активно співпрацює із світовими фінансовими організаціями і ми залучаємо консультантів для розвитку ринку.

«Наразі важливими є 2 базові речі: інвестиції та робота із інвесторами; безпека енергопостачання. Разом із консультантами зараз працюємо над розробкою ​система ризик-менеджменту​ у питанні безпеки. Активно наразі йде мова про створення координаційного центру у питання переходу до нового формату ринку», - проінформував експерт.

У сфері нормотворчості, зі слів Світлани Голікової, Законом передбачено внесення Кабінетом Міністрів до 1 липня 2017 року на розгляд Верховної Ради проекту Закону про енергетичного омбудсмена. Крім того, Уряд протягом трьох місяців з дня набрання чинності Закону «Про ринок електроичної енергії» повинен розробити та внести на розгляд Верховної Ради України законопроект щодо особливостей погашення заборгованості за електричну енергію, що утворилася на оптовому ринку електричної енергії.

За словами ж народного депутата, члена Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної Лева Підлисецького, нова модель ринку не з'являється із підписанням закону, а з його втіленням. «Згідно із вчора (8 червня. – Ред.) підписаним Президентом законом, ми маємо 2 роки на технічний підготовчий період і 1 рік – перехідний період», - зауважив парламентар. З його слів, документ впроваджує конкуренцію на двох сегментах: на сегменті виробництва, що призведе до відмирання неефективних виробників (а ми як споживачі зможемо обирати тільки ефективних) та між продавцями, коли кожен споживач зможе обрати собі постачальника електроенергії.
Законом «Про ринок електричної енергії» також передбачена розробка низки нормативно-правових актів для забезпечення роботи майбутніх гравців ринку, зокрема НЕК «Укренерго» протягом 6 місяців від набуття чинності Закону має розробити та подати на затвердження Регулятору проекти правил ринку, проект кодексу системи передачі, проект кодексу комерційного обліку, проект правил управління обмеженнями та порядку розподілу пропускної спроможності міждержавних електричних мереж; розробити та подати на погодження Регулятору програму заходів з недопущення конфлікту інтересів, передбачену статтею 33 цього Закону розробити проекти нормативно-правових актів, необхідних для впровадження допоміжних послуг.

 

Зазначимо, що важливою складовою нового ринку мають бути принципи добросовісної конкуренції; рівності прав на продаж та купівлю електричної енергії; вільного вибору електропостачальника; недискримінаційного та прозорого доступу до системи передачі та систем розподілу; недискримінаційної участі в ринку електричної енергії; незалежного регулювання; та недискримінаційного ціно- та тарифоутворення, що відображає економічні витрати.

 

Довідково:

 

Захід відбувсяся в рамках проекту “Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про Асоціацію”, який реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу та співфінансування Міжнародного фонду «Відродження».

 

Серед ключових цілей проекту є сприяння громадському діалогу для належної імплементації Європейських реформ енергетики та довкілля; а також інформування українського суспільства про значення та потенційні вигоди Європейських реформ в енергетиці та довкіллі.

 

Познайомитися з дослідженням

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG