Експерти DiXi Group взяли участь в зустрічі Держагентства з питань електронного врядування

07 квітня 2017

Представники аналітичного центру DiXi Group взяли участь у зустрічі в Державному агентстві з питань електронного врядування.

Як повідомив аналітик DiXi Group Тарас Ткачук, учасники обговорювали план заходів із розвитку відкритих даних на 2017 рік. За його словами, на зустрічі визначили необхідні набори даних, що мають бути надані державними органами влади у форматі відкритих даних.

Також було визначено стратегію спільних дій задля подальшого впровадження формату відкритих даних в Україні. «Запровадження формату open data в органах державної влади – це великий крок у прозорості та налагодженню діалогу з громадськістю. А також це дає поштовх для розвитку економіки країни та створенню нових зручних сервісів для населення», - зазначив Тарас Ткачук.

Нагадаємо, що влітку 2016 року DiXi Group розпочато реалізацію проекту USAID “Прозора енергетика”. Ініціатива з протидії корупції та підвищення фіскальної прозорості в енергетичному секторі в Україні (Прозора енергетика) спрямована на боротьбу з корупцією та поліпшення фінансової прозорості в енергетичному секторі в Україні.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG