Експерти DiXi Group взяли участь в презентації аналітичного огляду, підготовленого спільно з Carnegie Europe

14 лютого 2018

14 лютого в офісі Реанімаційного пакету реформ відбулася презентація огляду Reforming Ukraine’s Energy Sector: Critical Unfinished Business, підготовленого DiXi Group спільно з незалежним експертом Крістіаном Такачем (Kristian Takac) у рамках проекту «Реформуючи Україну» аналітичного центру Carnegie Europe.

На презентації були присутні голова Стратегічної групи радників з підтримки реформ в Україні Іван Міклош, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості з питань європейської інтеграції Наталя Бойко, заступник директора ЄБРР в Україні Марина Петров та експерт з енергетики групи стратегічних радників при КМУ, член робочої групи зі створення Фонду енергоефективності Карел Хірман.

Учасники заходу – дипломати, члени міжнародних організацій та представники вітчизняного громадського сектору – обговорювали ключові виклики при реформуванні ринків газу та електроенергії, а також кроки на подальшу підтримку цих важливих процесів. Головною тезою, яка звучала під час дискусії, було те, що реформи в енергосекторі мають бути незворотніми та продовжені, незважаючи на політичну ситуацію в Україні.

Ознайомитися з аналітичним оглядом можна за посиланням. Повний текст на порталі Сarnegie Еurope

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG