Експерти DiXi Group представили у Відні напрацювання щодо Індексу прозорості

21 листопада 2018

16 листопада у Відні керівник програм DiXi Group Роман Ніцович та аналітик Денис Назаренко презентували фахівцям Секретаріату Енергетичного Співтовариства напрацювання щодо Індексу прозорості енергетичного сектору України.

Як розповів Роман Ніцович, в ході робочого сніданку вони представили методологію Індексу прозорості, оцінки індикаторів та попередні висновки аналізу щодо України.

У відповідь, представники Секретаріату дали свої коментарі та пропозиції щодо доопрацювання Індексу, і висловили готовність прокоментувати таблицю індикаторів.

«Що стосується можливості застосування Індексу до аналізу ситуації не лише в Україні, а й інших країнах-членах Енергетичного Співтовариства, представники Секретаріату допустили таку можливість, однак спочатку детальніше проаналізують запропоновану нами методологію», - зазначив Роман Ніцович.

Візит відбувся в рамках проекту «Прозора енергетика», що здійснюється за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG