Експерти DiXi Group працювали у Відні

01 жовтня 2018

Президент DiXi Group Олена Павленко, керівник програм Роман Ніцович та старший експерт Денис Назаренко взяли участь в адвокаційному візиті до Відня.

В ході поїздки експерти долучилися до роботи Форуму з питань врегулювання спорів (Energy Community Dispute Resolution Forum) та Віденського форуму європейського енергетичного права (6th Vienna Forum of the European Energy Law), організованих Секретаріатом Енергетичного Співтовариства.

Зокрема, в ході дебатів "Майбутнє транзиту газу через територію України" у президента DiXi Group Олени Павленко була можливість задати питання та подискутувати з учасниками щодо посилення безпеки постачань природного газу в Україні та ЄС.

Також, спільно із Секретаріатом Енергетичного Співтовариства, відбулася нарада з підготовки до Тижня прозорості енергетики, який пройде у Києві 8-12 жовтня. Досягнуто попередніх домовленостей і щодо презентації у Відні Індексу прозорості енергетики, який наразі готують аналітики DiXi Group.

Окрім цього, делегація провела низку робочих зустрічей, у тому числі з представниками енергетичного регулятора Австрії E-Control, дослідниками Віденського інституту міжнародних економічних досліджень (wiiw) та Австрійського інституту економічних досліджень (WIFO).

Метою цих зустрічей було знайомство і обговорення дослідницьких пріоритетів DiXi Group та потенційних партнерів, можливі спільні напрямки роботи, а також обміну досвідом – у питаннях управління даними в енергетиці та моніторингу ринку, підготовки аналітичних продуктів, подальшого експертного діалогу.

Поїздка відбулася в рамках гранту на організаційний розвиток DiXi Group від Фундацій відкритого суспільства (OSIFE) та в рамках проекту USAID «Прозора енергетика».

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG