Експерти DiXi Group долучилися до дискусії про енергетичну дипломатію України в Європі

01 грудня 2015

30 листопада, Міністерство енергетики та вугільної промисловості провело перше експертне обговорення щодо позиціонування України в Європі.

В ході зустрічі, яку підтримав аналітичний центр DiXi Group та Міжнародний фонд "Відродження", експерти обговорили основні тенденції на енергетичних ринках ЄС та ключових країн, можливості та ризики для України, а також можливе позиціонування нашої держави.

"Дуже добре, що вдалося почати дискусію щодо зовнішньої енергетичної політики України. Ми підтримуємо такі ініціативи, це один з кроків, які перетворюють нашу державу із об’єкта на суб’єкт світової політики в цій сфері", наголосив Роман Ніцович, керівник програм DiXi Group.

Експертні обговорення щодо позиціонування України відносно ключових країн та регіонів світу відбуваються в контексті розробки Стратегії енергетичної дипломатії. Нагадаємо, Міненерговугілля створило робочу групу із розробки стратегії енергетичного позиціонування України на зовнішніх енергетичних ринках.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG