Експерти DiXi Group долучились до Робочої групи з покращення інвестклімату видобувного сектору

24 квітня 2018

23 квітня відбулось перше засідання секторальної робочої групу з питань поліпшення інвестиційної привабливості газовидобувного сектору. З боку DiXi Group участь взяли Олена Павленко та Андрій Білоус.

Робоча група створена Офісом Національної Інвестиційної Ради при Президентові України. До неї ввійшли експерти DiXi Group, представники ЄБРР, «Укргазвидобування», «Укрнафти», галузевих і бізнес-асоціацій та інші.

Завданням робочої групи буде визначити ключові перешкоди, які потрібно усунути для підвищення інвестиційної привабливості галузі, та узгодити кроки з їх подолання.

Нагадаємо, експерти DiXi Group розробили Дорожню карту реформ у політиці управління природними ресурсами, яка була використана при розробці оновленої версії Плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку газовидобувної галузі.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG