Екскурсія у ВРУ, розіграна під час вечірки друзів DiXi Group, відбулася

10 лютого 2019

Учні київської школи побували на екскурсії у ВР. Нагадаємо, що під час благодійного заходу на вечірці друзів DiXi Group було розіграно сертифікат на право відвідання парламенту, який надала народний депутат України Ольга Бєлькова. Його власницею стала координатор сектору енергетики Представництва ЄС в Україні Ольга Сімак.

Вона запропонувала відвідати Верховну раду учням однієї з київських шкіл.

«Щире спілкування, цікава інформація з перших рук, власний приклад досягнення висоти, яка в дитинстві здається такою недосяжною… Учні 7 класу мають незабутні враження від візиту до Верховної Ради України. Певна, будуть тепер натхненно вчитися, бо мета таки досяжна, якщо важко працювати та впевнено йти власним шляхом!» - поділилася вона враженнями на своїй сторінці в соцмережах. 

Як повідомлялося раніше, команда футболістів з Мар'їнської ДЮСШ (Донецька область) завдяки коштам, зібраним під час благодійної вечірки друзів, організованої аналітичним центром DiXi Group, взяла участь в Чемпіонаті України з футзалу.

Фото: ФБ Ольги Сімак

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG