До «Прозорої енергетики» приєднався віце-президент Всесвітньої вітроенергетичної асоціації

30 листопада 2016

До коаліції експертів та журналістів, що працює в рамках проекту USAID «Прозора енергетика», долучився віце-президент Всесвітньої вітроенергетичної асоціації (WWEA) Андрій Конеченков. За його словами, для того, щоб новий енергоринок почав функціонувати в Україні, йому необхідна побудова, яка б відповідала європейському законодавству.

За словами Андрія Конеченкова, реалізація проекту “Прозора енергетика” може стати реальним інструментом для створення чесного енергоринку тим самим визначити майбутнє енергетики України з урахуванням розвитку найбільш дешевих та екологічно чистих технологій. «Я, як голова правління УВЕА (Української вітроенергетичної асоціації), вважаю доцільною і перспективною участь в такому проекті», - прокоментував він свій вступ до коаліції.

«Перше, що необхідно - це вимагати чесних, справедливих ринкових умов, включаючи введення в кінцеву ціну для споживача всіх зовнішніх ефектів для всіх енергетичних технологій - вугільної, газової, атомної, а також вітрової, сонячної та біомаси», переконаний експерт.

 

Довідково: Андрій Конеченков  - голова правління ГО “Українська вітроенергетична асоціація”, віце-президент Всесвітньої вітроенергетичної асоціації (WWEA), директор Українського вітроенергетичного агентства, заступник директора НТЦ "Псіхєя» з відновлюваної енергетики. Має 23-х річний досвід роботи в секторі відновлюваної енергетики України.

Андрій Конеченков входить до Ради Всесвітньої вітроенергетичної асоціації WWEA, очолює Комітет країн СНД Всесвітньої вітроенергетичної асоціації, є радником Голови Держенергоефективності з питань вітроенергетики. Автор близько 250 статей, присвячених відновлюваним джерелам енергії, енергоефективності та енергозбереженню, є співавтором двох навчальних шкільних посібників з енергозбереження і російської версії міжнародного Інтернет курсу з технологій відновлюваних джерел енергетики DIERET. 

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG