До проекту «Прозора енергетика» приєднався дослідник енергетичних ринків

30 січня 2017

Професор, доктор наук з держуправління, професор Геннадій Рябцев увійшов до складу Коаліції проекту USAID «Прозора енергетика». 

З 2017 в якості провідного спеціаліста перейшов до Національного інституту стартегічних досліджень.  До цього був професором кафедри державної політики та суспільного розвитку Національної академії державного управління при Президентові України. До цього працював головним консультантом та заступником начальника відділу в Адміністрації Президента України.

Протягом тривалого часу обіймав посаду директора спеціальних проектів Науково-технічного центру «Псіхєя». У 2002-2004 роках - головний консультант та заступник начальника відділу в Адміністрації Президента України.

Геннадій Рябцев досліджує державну політику в паливно-енергетичному комплексі, аналізує процеси нафтопереробних виробництв та енергетичні ринки. «Як в управлінні, так і бізнесі факти все частіше підміняють домислами, науковий підхід - імітацією, а об'єктивність - політичною доцільністю. Таку ситуацію потрібно змінювати. Якнайшвидше. Інакше ми ризикуємо втратити нашу державу», - прокоментував Геннадій Рябцев свою участь в «Прозорій енергетиці».

Раніше до проекту «Прозора енергетика» приєдналися журналісти Денис Казанський та Роман Іванченко

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG