До проекту «Прозора енергетика» долучився відомий журналіст-розслідувач

11 листопада 2016

Головний редактор інтернет-порталу «Четверта влада» Денис Казанський увійшов до складу Коаліції проекту USAID «Прозора енергетика». Про це він написав на своїй сторінці в соцмережах. «Запросили взяти участь. Дуже потрібний проект, враховуючи рівень корупції в галузі», - пише Денис.

Він братиме участь у створенні он-лайн карти, виступатиме в якості експерта у вугільній галузі.

Як повідомлялося раніше, об’єднання журналістів та експертів в рамках проекту USAID «Прозора енергетика», що здійснює DiXi Group, розпочало свою роботу в жовтні.

Для довідок: Денис Казанський – блогер, журналіст. До 2014 року жив в Донецьку. Спеціалізувався на розслідуваннях на тему незаконного видобутку вугілля, досліджував тему «копанок». На початку бойових дій на території Донбаса переїхав до Києва. В даний момент – головний редактор інтернет-порталу «Четверта влада» та журналіст видання «Український тиждень».  Провів ряд розслідувань з незаконного видобутку бурштину. 

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG