DiXi Group зустрічалися з представниками Конгресу США

20 жовтня 2016

Представники аналітичного центру DiXi Group зустрілися с членами Конгресу США Вільямом Флоресом і Ендрю Харрісом та працівниками Посольства Сполучених Штатів в Україні.

В ході зустрічі, яка тривала більше години, йшла мова про те, як працює енергетичний сектор України, де на сьогоднішній день є ключові виклики для втілення енергетичних реформ та розвитку громадських ініціатив в енергетиці.

«Для нас велика честь приймати членів Конгресу США. Ми завжди відкриті до обміну думками щодо подій в енергетичному секторі УКраїни та регіону і цінуємо можливість долучитися до діалогу. Такі зустрічі - нагода "звірити годинники", краще зрозуміти міжнародних партнерів, але також і дати краще зрозуміти події, які відбуваються в Україні. Це дає краще відчути глобальні пріоритети, скоординувати зусилля для досягнення спільних цілей», - прокоментував результати зустрічі віце-президент аналітичного центру DiXi Group Антон Антоненко.

Як повідомлялося раніше, представник DiXi Group брав участь у зустрічі з Послом ЄС в Україні. 

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG