DiXi Group: журналістам про енергетику

30 листопада 2019

Експерти DiXi Group та журналісти видання «Українська енергетика» взяли участь у тренінгу «Як розібратися в енергетиці та довкіллі?», що пройшов 29 листопада у Києві.

Журналісти національних економічних видань та регіональних масмедіа під час навчання могли дізнатися, як правильно й цікаво висвітлювати енергетичні події, як грамотно використовувати термінологію, як орієнтуватися в енергетичному законодавстві.

Роман Ніцович, директор з досліджень DiXi Group, роз’яснював питання загальної роботи газового сектору, “анбандлінгу” та нових умов щодо транзиту газу територією України.
Також обговорювали питання, де журналістам шукати інформацію, як її перевіряти та як використовувати у матеріалах на прикладі видання «Українська енергетика»  і Онлайн-карти енергетичного сектору  .
У відкритих дискусіях та в груповій роботі журналісти могли обговорити актуальні питання енергосектору та отримати фахові коментарі експертів.
Зокрема, розглянули теми монетизації субсидій, нових правил ринку електроенергії, проведення “зелених” аукціонів в Україні, формування екологічної політики.
Також учасники взяли участь у кількох конкурсах, пов'язаних з енергетичною тематикою.

Тренінг з основ журналістської роботи в секторах енергетики та довкілля був організований DiXi Group за участі представників ЄС, UNDP Ukraine / ПРООН в Україні.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG