DiXi Group здійснила адвокаційний візит до Брюсселя та Відня

19 квітня 2019

Експерти DiXi Group провели 10-12 квітня ряд зустрічей у Відні та Брюсселі, під час яких обговорювали із зацікавленими особами ситуацію в українській енергетиці та шляхи співпраці.

Зокрема, спільно з колегами-експертами по коаліції «Енергетичні реформи», вони представили річний моніторинговий звіт про виконання Україною зобовʼязань за Угодою про асоціацію з ЄС в частині енергетики та довкілля.

Закордонні партнери, серед яких представники Єврокомісії, Європейської служби зовнішніх справ, Секретаріату Енергетичного Співтовариства, отримали фаховий аналіз ситуації з реформування енергетичної галузі України, зокрема мали змогу обговорити ризики у сфері транзиту газу та енергопостачання на сході України.

В ході візиту було налагоджено та поглиблено контакти з Центром європейської політики (European Policy Centre, EPC), Фондом Конрада Аденауера, австрійським регулятором E-Control та Радою європейських енергетичних регуляторів (CEER). З цими потенційними партнерами DiXi Group продовжить експертний діалог та розвиватиме спільні проекти.

Серед іншого, фахівці обговорили співпрацю навколо Індексу прозорості енергетики та мобільного додатку «Енергетика онлайн», а також навчального напрямку роботи DiXi Group – майбутнього проекту Київської школи енергетичної політики.

Адвокаційний візит відбувся у рамках гранту на організаційний розвиток від Фундацій відкритого суспільства (OSIFE), а також проекту “Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про Асоціацію” за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду “Відродження”.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG