DiXi Group заявляє про можливу інформаційну атаку

24 січня 2020

До аналітичного центру DiXi Group надходить інформація про листи, які надсилаються від імені Фонду «Міжнародні антикорупційні суди» органам влади як на місцевому, так і на центральному рівні.

У листах йдеться, що Фонд нібито «стає на захист держави у зв’язку з припиненням контактів між контролюючими відомствами між Україною та Росією, що створило проблемним державний моніторинг експортних енергетичних потоків з Росії до України та фальшування міжнародного іміджу України в сфері моніторингу енергетичних потоків з Росії до України та транзиту енергетичних потоків до ЄС». У зв’язку з цим, Фонд відповідно до Закону України «Про доступ до інформації» вимагає надати інформацію про діяльність DiXi Group.

Ми б не звертали увагу на запит, на що Фонд має право відповідно до Закону, якби не той факт, що Фонд «Міжнародні антикорупційні суди» був звинувачений раніше у шантажуванні провідних українських підприємств, проти нього тривають судові процеси і проводились журналістські розслідування. Ми не виключаємо, що інформація може збиратись із метою подальшої маніпуляції або дискредитації організації. А оскільки причиною збору даних є «припинення контактів між двома контролюючими відомствами між Україною та Росією», ми не виключаємо, що ця робота стосується зупинки будівництва Північного потоку-2, на що тривалий час була спрямована діяльність DiXi Group.

DiXi Group працює відкрито і публічно. Громадська організація щороку проходить аудит проектів, вся інформація про нашу діяльність розміщена на сайті DiXi Group, у тому числі щорічні звіти про роботу громадської організації.

Ми просимо журналістів та громадських активістів перевіряти дані, які можуть бути поширені Фондом, або звертатись до нас щодо деталей нашої роботи.  

 

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG