DiXi Group закликає до більшої прозорості у видобутку енергоресурсів

21 червня 2016

Резонансні затримання останніх днів у справах про розкрадання газу та відмивання коштів – ще один привід навести лад у видобувній галузі. Аналітики DiXi Group вже описали найбільш відомі корупційні оборудки у дослідженні "Ігри газових престолів: "схеми" у видобутку газу". Документ також отримали у НАБУ, і ми сподіваємось, що детективи зробили правильні висновки.

З іншого боку, завдання уряду – відновити довіру з видобувним бізнесом, який повинен бути достатньо підзвітним і прозорим для громадян. З цією метою DiXi Group пропонує запровадити новий режим звітності на основі кращих світових практик – стандарту EITI та директив ЄС.

Ми закликаємо підтримати законопроект №4840 "Про розкриття інформації у видобувних галузях", зокрема просимо народних депутатів внести документ до порядку денного сесії Верховної Ради і уважно його розглянути.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG