DiXi Group взяла участь у затвердженні проекту Звіту ІПВГ за 2016 рік

16 березня 2018

Керівник проектів та програм аналітичного центру DiXi Group Роман Ніцович взяв участь в засіданні Багатосторонньої групи заінтересованих осіб (БГЗО), яке відбулося 14 березня. Питанням порядку денного був розгляд та затвердження проекту Звіту Ініціативи прозорості видобувних галузей (ІПВГ) за 2016.

Про первинний звіт зі звірки даних та проект контекстної частини Звіту ІПВГ за 2016 рік розповів представник компанії-незалежного адміністратора EY в Україні Андрій Кітура.

До видобувних секторів, які охоплюватиме новий Звіт ІПВГ, – видобування нафти, газу, вугілля, залізних, титанових та марганцевих руд – додали видобування вогнетривких глин, тугоплавких глин та видобування піску для скляної промисловості. Щодо кожної видобувної галузі розкриватиметься інформація про роль держави в галузі, запаси, суттєві розвідувальні роботи, інформація щодо спеціальних дозволів, обсяги видобування, експорт та імпорт тощо.

В результаті обговорення члени БГЗО шляхом голосування затвердили перший проект Звіту. Група також обговорила необхідність якомога скоріше перейти до розробки технічного завдання для підготовки нового звіту, щоб протягом року опублікувати Звіт за 2017 рік.

"Добре, що крім схвалення попередньої редакції звіту ІПВГ за 2016 рік, учасники групи одностайно погодилися почати роботу з підготовки наступного звіту. Процес рухається вперед. Сподіваюся, прийняття в першому читанні законопроекту №6229 про прозорість у видобувних галузях лише надасть йому прискорення", - прокоментував Роман Ніцович.

За матеріалами прес-служби ІПВГ в Україні

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG