DiXi Group взяла участь у «Ночі енергетики» в Києві

03 липня 2017

Експерти DiXi Group – Олена Павленко, Антон Антоненко, Роман Ніцович – взяли участь у «Ночі енергетики», організованій компанією «Укренерго» в ніч з 1 на 2 липня в Києві. Захід присвячений обговоренню найбільш актуальних тем в українській енергетиці, пошуку нових ідей, людей та можливостей для розвитку сектору. Спікери заходу – колишні і діючі урядовці, політики, керівники компаній, експерти, науковці. У Києві захід зібрав біля 200 учасників.

Виступаючи, експерти DiXi Group розповіли про власний досвід створення і розвитку think tank, який бере участь у створенні та реалізації політики в енергетичному секторі. Олена Павленко нагадала, як створювалась DiXi Group, з яких тем розпочинали експерти. Антон Антоненко розказав про роботу організації сьогодні – її основні напрямки, взаємодію з іншими експертами, урядом, політиками. Роман Ніцович презентував теми, на яких DiXi Group планує зосередитись у майбутньому.

«Насправді, «спартанцем» можна бути, і не заходячи у владну вертикаль, - наголосили експерти, - але надзвичайно важливо бути професійним «спартанцем», щоб мати можливість не лише реагувати, але і допомагати і з реалізацією реформ». 

 

Дивитися фотозвіт

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG