DiXi Group визнано одним із найпрозоріших аналітичних центрів у світі

17 липня 2018
Згідно з рейтингом фінансової прозорості Transparify, аналітичний центр DiXi Group отримав 5 зірок із 5 можливих. Така оцінка свідчить про те, що організація оприлюднює інформацію про всіх донорів, розміри фінансування, реалізовані проекти, проведені заходи і дослідження.
Цього року найбільш прозорими визнано 67 організацій з 24 країн. Окрім DiXi Group, ще 5 українських аналітичних центрів отримали найвищу оцінку.
Як зазначають у Transparify, кожен аналітичний центр вивчали по два незалежні експерти, які брали до уваги всю опубліковану у відкритому доступі фінансову інформацію (у тому числі річні звіти), кінцеву оцінку визначала третя особа - рецензент. Дослідження проводили в період з 1 травня 10 червня 2018 року. Міжнародна організація Transparify досліджує рівень фінансової прозорості аналітичних центрів по всьому світу з 2014 року.
Детальніше із звітом можна ознайомитися за посиланням.
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG