DiXi Group увійшла до Робочої групи Мінприроди з реформи надрокористування

12 січня 2018

Експерти аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко та Роман Ніцович увійшли до складу Робочої групи з питань реформи надрокористування, що розпочала свою роботу під егідою Міністерства екології та природних ресурсів. Перше засідання Робочої групи відбулось у четвер, 11 січня, в приміщенні міністерства, під головуванням заступника міністра Віктора Вакараша.

Під час засідання учасники групи обговорили основні етапи реформи. Зокрема, процес підготовки нового Кодексу про надра. Як відомо, протягом минулих років було кілька спроб напрацювати такий документ, уже є два проекти кодексу, які все ще потребують доопрацювання.

Учасники Робочої групи домовились про формат співпраці в частині роботи на проектом кодексу і погодились, що розробка нового документу не повинна вплинути на вирішення точкових проблем, які стоять сьогодні перед надрокористувачами та потенційними інвесторами.   

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG