DiXi Group та Мінфін організували дискусію щодо нових форм звітності для видобувних компаній

02 серпня 2018

31 липня 2018 року у Києві відбувся круглий стіл "Нові вимоги до формування фінансової та нефінансової звітності компаній", організований DiXi Group спільно з Міністерством фінансів України.

 

Участь у заході взяли фахівці міністерств та відомств, представники провідних енергетичних компаній України, бізнес-асоціацій, наукових кіл, міжнародного експертного середовища та громадського сектору.

На круглому столі учасники обговорили пропозиції змін до законодавства у сфері бухгалтерського обліку та складання звітності, які покликані наблизити національні стандарти до законодавства ЄС та МСФЗ.

 

Під час заходу вперше відбулась публічна презентація напрацьованих Міністерством фінансів матеріалів з підготовки звіту про управління та звіту про платежі на користь держави. Також учасники мали змогу ознайомитись з  особливостями запровадження таксономії фінансової звітності в Україні.

 

Матеріали круглого столу можна завантажити за посиланням.

Захід організовано в рамках проекту "Прозора енергетика" за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Він спрямований на боротьбу з корупцією та поліпшення фінансової прозорості в енергетичному секторі України.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG