DiXi Group та фонд "Відродження" організували тур для журналістів до Австрії

14 жовтня 2015

 

З 8 по 9 жовтня в рамках програми освітніх заходів для журналістів, які спеціалізуються на питаннях ПЕК, відбулася поїздка до Австрії, організована аналітичним центром DiXi Group та міжнародним фондом "Відродження".

Її учасники відвідали офіс Секретаріату Енергетичного Співтовариства у Відні, Австрійське енергетичне агентство та штаб-квартиру австрійського регулятора E-Control.

 

«Ця поїздка є чудовою можливістю для журналістів ознайомитися з досвідом роботи провідних європейських організацій, які займаються енергетичними питаннями. Подібні освітні заходи для представників медіа – це запорука швидкого просування європейських реформ на вітчизняному енергоринку», - відзначила менеджер програм з європейської інтеграції аналітичного центру DiXi Group Анастасія Єрмакова.

 

Учасники для поїздки обиралися за підсумками конкурсу журналістських робіт "Україна та енергетичне співтовариство. Суть та зміст реформ". Семеро авторів найкращих матеріалів отримали змогу взяти участь в освітньому турі.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG