DiXi Group стала повноправним членом РПР

22 листопада 2016

Аналітичний центр DiXi Group став повноправним членом коаліції громадських організацій та експертів України «Реанімаційний пакет реформ». Відповідне рішення було прийнято на загальних зборах РПР 21 листопада.

DiXi Group співпрацює з «Реанімаційним пакетом реформ» близько року. До цього аналітичний центр був асоційованим членом коаліції, беручи активну участь в діяльності робочої групи по енергетиці.

Для довідок: коаліцію громадських організацій та експертів України «Реанімаційний пакет реформ» було започатковано в лютому 2014-ого. В даний момент ініціатива об’єднує близько 150 експертів з громадських організацій, аналітичних центрів та бізнесу. Вони працюють за кількома напрямками. Зокрема, конституційна реформа, реформа в галузі прав людини, реформа енергетичної політики тощо.

Представники РПР супроводжували прийняття цілої низки нормативно-правових актів. 

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG