DiXi Group провів круглий стіл по УРП у Верховній Раді

21 жовтня 2019

Круглий стіл «Перспективи укладення Угод про розподіл продукції та їх виконання» організували аналітичний центр DiXi Group та депутатське міжфракційне об'єднання "Eкономіка.NOW". Захід пройшов 18 жовтня 2019 року у Верховній Раді.

Учасники дискутували щодо майбутнього Угод про розподіл продукції (УРП) в Україні, визначали проблемні зони та шляхи їх вирішення. На засіданні були порушені важливі питання щодо вдосконалення правового режиму та прискорення укладення угод для перших 9 конкурсів УРП, проведених у 2019 році. Зокрема, розглянули питання оновлення складу Міжвідомчої комісії УРП, можливих змін законодавства, діалогу з місцевими громадами та екологічні аспекти. Представник Проекту енергетичної безпеки USAID Алі Аукаті представив кращі практики УРП, а також поточний стан модельної розробки УРП для підтримки уряду України.

У обговоренні взяли участь заступник міністра енергетики з питань європейської інтеграції Костянтин Чижик, представники громадського сектору, а також народні депутати - голова Комітету з питань енергетики та комунальних послуг Андрій Герус, голова підкомітету Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Жупанин та голова підкомітету Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Ольга Бєлькова.

Захід організовано в рамках Проекту USAID «Прозорість енергетичного сектору», що здійснює DiXi Group.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG