DiXi Group провела обговорення підходів до методології Індексу прозорості енергетики

25 липня 2018

Аналітичний центр DiXi Group виступив ініціатором експертної зустрічі, присвяченої обговоренню проекту методології Індексу прозорості енергетики України.

Як зазначив керівник програм DiXi Group Роман Ніцович, Індекс має стати інструментом для комплексної оцінки доступності інформації та основи для ефективного діалогу між урядом та іншими зацікавленими сторонами, зокрема громадськими організаціями, діловими колами, журналістами.

«Його застосування планується не лише в Україні, але й у масштабі регіону – наприклад, країн-членів Енергетичного Співтовариства. Саме тому важливо вже зараз виробити універсальну систему оцінки», - зауважив Роман Ніцович.

В обговоренні взяли участь українські та іноземні експерти, зокрема спеціально запрошений економіст Федерального мережевого агентства Німеччини (Bundesnetzagentur) та експерт Ради європейських енергетичних регуляторів (CEER) Деніз Ердем (Dr. Deniz Erdem).

Обговорення відбулося в рамках проекту "Ініціатива з протидії корупції та підвищення фіскальної прозорості в енергетичному секторі в Україні (Прозора енергетика)" за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG