DiXi Group продовжує слідкувати за ініціативами Міненерговугілля з розкриття даних

16 січня 2017

На початку року експерти DiXi Group взяли участь у зустрічі в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України рамках Урядово-громадської ініціативи "Разом проти корупції".

Діяльність DiXi Group у цьому напрямку ведеться в рамках проекту USAID "Прозора енергетика".

Зокрема, спільно з урядовцями була розглянута підготовка до публікації наборів даних, запропонованих аналітиками DiXi Group та громадськими об’єднаннями профільної групи "Реанімаційного пакету реформ".

Зокрема, як повідомили представники Міненерговугілля, частина інформації вже публікується на сайті на виконання урядового положення про відкриті дані. Разом з тим, є окреме доручення щодо публікації наборів даних, запропонованих громадськістю.

Як очікується, інформація буде з’являтися на сайті органу поступово, а весь обсяг має зʼявитися до кінця лютого.

Також на зустрічі було обговорено деталі створення та організації робочої групи з оцінки корупціогенних ризиків у роботі Міненерговугілля та розробки відповідних кроків на протидію.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG