DiXi Group презентує свої напрацювання в рамках проекту “Прозора енергетика”

18 жовтня 2018

З 23 жовтня по 14 листопада в Полтаві, Харкові, Сумах, Одесі, Львові та Івано-Франківську відбудуться регіональні презентації результатів проекту «Прозора енергетика», який реалізується аналітичним центром DiXi Group за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

В рамках презентацій DiXi Group познайомить учасників з продуктами, що були створені в рамках роботи над проектом.

Серед них:

-          онлайн-карта енергетичного сектору - http://map.ua-energy.org/ . Вона показує, як рухаються потоки сировини і коштів у секторах газу, електроенергії, тепла і нафтопродуктів.

-          інструмент «Подати запит» http://ua-energy.org/uk/dostup. Він дозволяє швидко визначити розпорядника інформації та надіслати інформаційний запит з питань, які стосуються енергетики.

-     онлайн-курс по енергетиці, запуск якого очікується до кінця року. Курс складатиметься з відеолекцій відомих діячів галузі про те, що означає «енергетика», її специфіку та внутрішні закони.

-       індекс прозорості, який представляє інтегральну оцінку інформаційної відкритості енергетичного сектору. Це комплексна характеристика прозорості енергетики

-          мобільний додаток «Енергетика онлайн», запуск якого очікується в листопаді 2018 року. Додаток розроблений за сприяння НКРЕКП та дозволить українцям реагувати на неякісні послуги або неефективну роботу центрів обслуговування, оперативно дізнаватися про громадські слухання в галузі, а також виступати в ролі ревізорів виконання ремонтних робіт операторами енергомереж, які передбачені інвестиційною програмою.

З початку реалізації в 2016 році, проект «Прозора енергетика» веде боротьбу за поліпшення фінансової прозорості в енергетичному секторі України через розкриття інформації, яка замовчується.

Участь за попередньою реєстрацією:

23 жовтня - м.Полтава, реєстрація за лінком

24 жовтня - м.Харків, реєстрація за лінком

25 жовтня - м.Суми, реєстрація за лінком

7 листопада  - м.Одеса, реєстрація за лінком

13 листопада - м. Львів, реєстрація за лінком

14 листопада - м. Івано-Франківськ, реєстрація за лінком

Слідкуйте за анонсами на нашій сторінці facebook!

В разі виникнення питань звертатися до:

Трутень Ольга

olhatruten@dixigroup.org

0638043302


Проект USAID «Прозора енергетика» стартував у листопаді 2016 року. Він спрямований на боротьбу з корупцією та поліпшення фінансової прозорості в енергетичному секторі України. Цього планується досягнути шляхом розкриття, аналізу та оприлюднення інформації з енергетичного сектору, яка або приховується, або доступ громадськості до якої є обмеженим.НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG