DiXi Group презентувала огляд реформ в енергетиці в Берліні (фото)

24 листопада 2017

Президент аналітичного центру «Діксі Груп» Олена Павленко взяла участь у дискусії, яку організував Інститут європейської політики (Institut für Europäische Politik) у Берліні, Німеччина. Захід відбувся 23 листопада, у форматі сніданку з запрошеними експертами, науковцями, представниками німецького уряду та українського посольства.

Презентуючи реформи в енергетичному секторі, Олена Павленко звернула увагу на базові елементи успішної реформи: якісне регулювання енергетичним сектором, прозорість та підзвітність в енергетиці, спроможність уряду запроваджувати реформи та розвиток інфраструктури. Окремо вона зупинилась на реформах ринків – газового та електроенергетичного, - а також змінах у сферах відновлювальних джерел енергії та енергоефективності. 

Тема Північного потоку-2 була предметом особливих дискусій під час зустрічі. Президент «Діксі Груп» представила аргументи, чому проект може бути загрозою не лише для безпеки України, але і створити додаткові економічні та інфраструктурні проблеми для країн Східної Європи. 

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG