DiXi Group представила інвестиційні можливості України в енергетиці норвезькому бізнесу

19 жовтня 2016

Олена Павленко, президент DiXi Group, взяла участь у Норвезько-Українському Бізнес Форумі, що пройшов 18 жовтня в Осло, Норвегія, з ініціативи Норвезько-української торгово-промислової палати. Форум був присвячений обговоренню та пошуку можливих шляхів співпраці між Україною та Норвегією, зокрема в агросекторі, торгівлі, розвитку нових технологій, енергетиці.

Виступаючи на сесії, присвяченій енергетиці, Олена Павленко звернула увагу на важливість нових технологій для нарощування видобутку в нафти і газу в Україні. «Сучасні технології, які використовує ваш бізнес, допоможе зробити видобуток газу більш дешевим і ефективним, а високі стандарти роботи забезпечать досягнення високих екологічних цілей. Також, зараз саме час приходити в Україну, оскільки переглядаються «правила гри» в секторі, і досвід норвезького бізнесу зможе зробити ці «правила гри» справді привабливими для інвесторів»,  - сказала вона.

Під час енергетичної сесії DiXi Group також презентувала аналітичну записку про видобувний сектор України.

DiXi Group висловлює вдячність Норвезько-українській торгово-промисловій палаті за організацію участі в Форумі та підтримку в підготовці і публікації аналітичної записки.  

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG