DiXi Group пояснили, як заощадити на тарифах (ВІДЕО)

22 червня 2016

Аналітики DiXi Group випустили роз’яснювальний ролик "Заощаджувати варто!" на актуальну нині тему підвищення тарифів.

Робота над відео здійснювалася спільно з НКРЕКП і Представництва ЄС в Україні, за фінансової підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

За словами одного з авторів ідеї відео, менеджера програм з європейської інтеграції DiXi Group Анатасії Єрмакової, робота над роликом тривала близько трьох місяців. Найскладнішим у роботі було донести складну тему в легкій та цікавій формі, показати споживачам як формується тариф, та переконати, що заощаджувати гроші можна та потрібно.

"Сценарій відеоролику перероблявся декілька разів, адже хотілося подати якомога більше інформації: і про те, як саме формуються тарифи, і чому це є економічно обґрунтовано тощо. Однак, врешті-решт вирішили, що найголовніше – це пояснити людям у доступній формі, чому зростають тарифи та що в нинішніх умовах може зробити кожен, аби зменшити суми в платіжках на оплату електроенергії», - зазначила Анастасія.

Відео вже дістало схвальні відгуки від керівництва НКРЕКП. Крім того, ролик днями мають побачити представники Уряду.

 

 

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG