DiXi Group покажуть "чорні скриньки" української енергетики

31 січня 2017

2 лютого 2017 року Проект USAID «Прозора енергетика» (Проект USAID) проведе брифінг, на якому будуть представлені «чорні скриньки» діяльності деяких гравців енергетичного сектору. Під час заходу ви дізнаєтесь, які саме дані можуть бути приховані у постачанні необлікованого тепла, отриманні вугілля, у боргах державних компаній, імпорті та збуті енергоресурсів.

Захід відбудеться 2 лютого о 10:00 в Українському кризовому медіа-центрі (Хрещатик 2, Український дім).

 

Крім того, під час прес-брифінгу ми плануємо обговорити наступне: які інформаційні прогалини в галузі потребують особливої уваги і реагування державних органів та ЗМІ? Які інструменти для розкриття інформації вже працюють чи будуть запущені в Україні найближчим часом? Як громадськість і споживачі енергоресурсів можуть взяти участь у процесі розкриття інформації?

Зокрема, представник Міненерговугілля розповість про публікацію відомством перших наборів відкритих даних. Разом з виходом найближчим часом звіту Ініціативи прозорості видобувних галузей та антикорупційними ініціативами громадськості це сприятиме прозорості та підвищенню інвестиційної привабливості галузі.

 

Учасники дискусії:

 

- Олена Павленко, президент аналітичного центру DiXi Group

- Антон Антоненко, віце-президент DiXi Group

- Роман Ніцович, керівник програм DiXi Group

- Олексій Гладков, начальник управління інформаційно-аналітичного забезпечення Міністерства енергетики та вугільної промисловості України

 

Модератор дискусії – Роман Вибрановський, журналіст, менеджер проектів УКМЦ.

 

До участі також запрошені представники КМУ, Секретаріату Ініціативи прозорості видобувних галузей, громадянської мережі «ОПОРА».

За додатковою інформацією та з питань акредитації звертайтесь, будь ласка, до Дениса Киркача за тел +38 0505019870 або e-mail: kirkach@dixigroup.org.

 

Проект USAID «Прозора енергетика» стартував в листопаді 2016. Він спрямований на боротьбу з корупцією та поліпшення фінансової прозорості в енергетичному секторі України. Цього планується досягнути шляхом розкриття, аналізу та оприлюднення інформації з енергетичного сектору, яка або приховується, або доступ громадськості до якої є обмеженим.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG