DiXi Group поділилась досвідом в адвокації ЕІТІ

13 липня 2016

Президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко взяла участь у обговоренні «Реформи в Україні та їх рушії: як ефективніше організувати співпрацю органів влади і недержавних організацій?», яке було організовано Фондом «Демократичні ініціативи» за підтримки Міжнародним фондом «Відродження», Шведської агенції з міжнародного розвитку (SIDA) та Think Tank Fund.

Під час заходу учасники обговорювали роль недержавних аналітичних центрів у реформуванні суспільства, зокрема – чи можуть центри поєднувати роль аналітиків та адвокатів змін, брати участь як у моніторингу реформ, так і допомагати в їх впровадженні. Дискусія також виникла щодо необхідності тісної співпраці аналітичних центрів на центральному та регіональному рівнях, реформи громадських рад при органах влади, співпраці з державними аналітичними центрами.

Презентуючи кейс DiXi Group з адвокації втілення Ініціативи прозорості видобувних галузей (ЕІТІ) в Україні, президент організації Олена Павленко підкреслила важливість поділу ролей між партнерами в рамках недержавних коаліцій та партнерств, а також доцільність для центрів виступати не лише контролерами реформ, але й партнерами тих, хто ухвалює рішення. «Нам довелось не лише контролювати процес з імплементації ЕІТІ, але й, за підтримки МФ «Відродження», робити перший драфт проекту закону з прозорості, який би закріплював більшу прозорість видобувного сектору. Це має і позитивну сторону – ми розуміємо, що ми адвокатуємо і які принципові моменти в цьому документі повинні відстоювати», наголосила пані президент аналітичного центру DiXi Group.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG