DiXi Group починає реалізацію проекту USAID “Прозора енергетика”

24 червня 2016

Аналітичний центр DiXi Group розпочав реалізацію проекту USAID “Прозора енергетика”. Ініціатива з протидії корупції та підвищення фіскальної прозорості в енергетичному секторі в Україні (Прозора енергетика) спрямована на боротьбу з корупцією та поліпшення фінансової прозорості в енергетичному секторі в Україні.

Цього планується досягнути шляхом розкриття, аналізу та оприлюднення інформації з енергетичного сектора, яка або приховується, або доступ громадськості до якої є обмеженим. Проект має критичну важливість для багатьох зацікавлених сторін, до яких входять побутові споживачі, журналісти, експерти та представники бізнесу. Для розкриття цієї інформації повинні бути розроблені та використані інноваційні інструменти та ідеї.

Діяльність розпочнеться з моніторингу та збору даних, продовжиться проведенням журналістських розслідувань, поданням інформаційних запитів та проведенням кампаній тиску громадськості, а закінчиться поданням законодавчої ініціативи з метою запровадити як звичайну практику регулярне оприлюднення енергетичних даних. У рамках проекту для встановлення прозорості в енергетичному секторі та для оцінки її рівня повинні використовуватися різноманітні інструменти. Проект повинен об’єднати найбільш перспективні ідеї та ініціативи, аби зробити енергетичний сектор в Україні прозорішим та знизити рівень корупції в ньому. Команда проекту має за мету створити імпульс у цій сфері та поліпшити результати через ефективну координацію та співпрацю.

 

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG