DiXi Group налагоджує співпрацю з Флорентійською школою регулювання

12 червня 2019

З 3 по 5 червня поточного року генеральний менеджер навчальних програм Денис Назаренко пройшов стажування у Флорентійській школі регулювання*.

Метою стажування було ознайомлення з досвідом всесвітньо відомого центру щодо організації його роботи, розробки навчальних продуктів та організації навчального процесу загалом. За декілька днів стажування Денис Назаренко провів зустрічі з ключовими експертами та керівництвом Флорентійської школи регулювання.

Головним результатом відрядження стала попередня домовленість із її директором Жаном-Мішелем Глашаном щодо дослідження вже з наступного року можливих форматів співпраці з Київською школою енергетичної політики, котру DiXi Group планує запустити в рамках Проекту USAID «Прозорість енергетичного сектору». Очікувана співпраця з центром такого рівня дозволить забезпечити високий рівень викладачів та ефективність навчального процесу.

 

*Флорентійська школа регулювання − це науковий і аналітичний центр, що займається аналізом, підготовкою та супроводом європейського законодавства як на рівні Європейської Комісії, так і на рівні країн-членів ЄС. Вона є частиною Європейського університетського інституту.

 

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG