DiXi Group допоміг визначити переможців у конкурсах УРП

01 липня 2019

Президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко долучилась як зовнішній експерт до роботи Міжвідомчої комісії з організації, укладення та виконання угод про розподіл продукції (УРП) для оцінки заявок в рамках конкурсів з укладання УРП.

У функції зовнішнього експерта входила оцінка, на рівні з членами Міжвідомчої комісії, заявок від компаній, участь в обговоренні поданих заявок для визначення потенційних переможців. Конкурси було оголошено на 9 нафтогазових ділянок на суходолі. Всього  було подано 23 заявки від 14 компаній, 4 з яких - іноземні претенденти.

За результатами роботи, у понеділок, 1 липня, міжвідомча комісія визначила та оголосила результати конкурсу, обравши переможців одноголосно.

«Аналітичний центр DiXi Group вітає переможців та нагадує, що, відповідно до Закону «Про забезпечення прозорості у видобувних галузях», мають розкриватись суттєві умови підписаних угод про розподіл продукції», - відзначила Олена Павленко.

Кабінет міністрів України протягом двох місяців має розглянути рекомендації міжвідомчої комісії та затвердити переможців конкурсів. Після цього компанії будуть складати та погоджувати угоди про розподіл продукції з державою та місцевими громадами.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG